Betanított minőségügyi végellenőr (Debrecen)

Betanított minőségügyi végellenőr

Leírás

Egy piacvezető akkumulátorgyártó vállalat újonnan épülő gyártóegysége Debrecenben keresi új munkatársát a minőségmenedzsment csapatába. Ha szeretsz problémákat megoldani és érdekelnek a minőségbiztosítási folyamatok, jelentkezz hozzánk!

Feladatok

  • Az ellenőrzési adatok pontosságának biztosítása, hibák és rendellenességek azonosítása
  • Kulcsfontosságú problémák megoldásának megszervezése és nyomon követése
  • Dokumentumkockázatok kezelése, mérési utasítások és formanyomtatványok készítése
  • Tapasztalatok összegzése és technikai támogatás nyújtása

Elvárások
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Minőségügyi eszközök és módszerek (QC7, 8D, VDA 6.3, 6.5) ismerete
  • Legalább 1-2 év tapasztalat autóipari területen
  • Microsoft Office szoftverek gyakorlott használata
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiákkal
  • Stabil, hosszútávú karrierlehetőség
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamataiban

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen