Betanított munka (Gyál)

Műanyag alkatrészek mosása, fertőtlenítése, szárítása ellenőrzött higiéniai munkaterületen.

Betanított munkás pozícióba munkatársakat keresünk!

Munkavégzés helye: Gyál, Prologis Ipari Park

Munkabér: Kezdő jövedelem próbaidő alatt átlag nettó 300.000 Ft, próbaidő letelte után nettó átlag 350.000 Ft-tól (a törvényi adó-és adóalap kedvezmények természetesen növelik a nettó fizetést).

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkakör leírása: Műanyag alkatrészek (optikai eszközök) mosása, fertőtlenítése, szárítása ellenőrzött higiéniai munkaterületen.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • álló munkabírás
  • egészségügyi alkalmasság
  • csapatban való együttműködési készség
  • előírások, utasítási betartása
  • szabálykövető magatartás
  • munkába járási kötelezettség teljesítése

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • autóbuszos bejárási lehetőség
  • azonnali munkakezdés
  • előzetes gyárlátogatási és próbanapok lehetőségének biztosítása
  • ingyenes munkahelyi kávézási lehetőség
  • térítéses munkahelyi melegétkezési lehetőség
  • évközi béren kívüli juttatások: vásárlási utalvány
  • év végi pénzbeli béren kívüli juttatás: teljesítménybónusz

Munkarend: Folyamatos munkarend, 2 műszakban, 3 nap munka 3 nap pihenő megosztásban, átlag 15 nap/hó ledolgozott munkanap.

Munkaidő: 12 óra/nap (napi 5 munkaközi szünettel) , 06:00 – 18:00 és 18:00 – 06:00 között (nappal és éjszaka egyaránt)

Munkabér

  • nettó  300 000 - 500 000  Ft  / hó
Gyál