Betanított munkák Celldömölkön (Celldömölk)

Betanított munkák Celldömölkön

Leírás

Mi TÉGED keresünk! Ha munkát keresel akkor ez most Neked szól!

Élelmiszeripari partnercégünk biztos megélhetési lehetőség kínál!

CELLDÖMÖLKI partnercégünk részére keresünk munkavállalókat 12 ÓRÁS munkarendbe a következő munkakörökbe:

  • Gépkezelő
  • Kartongépbeállító
  • Tésztakeverő

Feladatok
  • Teljes gyártósor (tésztagyártó-, tekercselő,- csomagoló és karton nyomtató gépek) megfelelő beállítása, gazdaságosság és minőségi irányelvek betartásával
  • Kartondoboz-hajtogató gép beállítása megadott paraméterek szerint
  • A szükséges kartonok, ragasztó stb. rendelkezésre bocsátása
  • A gép által felállított kész kartondobozok raklapra helyezése
  • Műszaknapló töltése számítógépen
  • A kartondoboz-hajtogató gépek és a munkaterület rendben tartása
  • Számítógépes műveletek végrehajtása asztali számítógépen és/vagy szkenneren
  • A termelés ellátása megfelelő mennyiségű és minőségű tésztával
  • Friss tészta gyártási folyamatainak megismerése
  • Digitális recept szerinti tésztakészítés elsajátítása
  • Automata dagasztógépek kezelése
  • A visszamaradó tészta és a nyersanyagok helyes tárolása

Elvárások
  • Nehéz fizikai munka vállalása
  • Középfokú végzettség és műszaki alapismeret
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • Álló és monoton munka vállalása
  • Megfelelő egészségügyi állapot

Előny:
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Biztos munkahely egy folyamatosan növekvő vállalkozásban
  • Prémiumrendszer, Szép-kártya feltöltés
  • Ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára
  • Tervezhető 12 órás váltott műszakos munkarendnek köszönhetően több szabadidő (munkarend 2 nap 06:00-18:00, 2 nap pihenő, 2 nap 18:00-06:00, 2 nap pihenő
  • Tömegközlekedéssel való bejárás esetén 100%-os támogatás
  • Üzemanyag térítés, vagy saját dolgozói buszjárat
  • Rendszeres infónapok és céges rendezvények
  • Karrierlehetőség; szakmai és személyes fejlődési lehetőség a saját Wewalka Akadémiánknak köszönhetően.

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Celldömölk

Celldömölk