Betanított munkás élelmiszeripari területen (Szentes)

Betanított munkás élelmiszeripari területen

Leírás

Biztos jövedelmet és könnyen elvégezhető betanított munkát keresel?

Többféle, egyszerű BETANÍTOTT MUNKÁSI pozíciót tudunk ajánlani a baromfifeldolgozással foglalkozó szentesi partnercégünknél!
Ingyenes céges járatok: Békéssámson-Hódmezővásárhely vonalon, Mártély-Mindszent-Szegvár vonalon

Feladatok
Aktuális nyitott pozícióink:

  • Csirkedaraboló (céges járatok Békéssámson-Hódmezővásárhely vonalon, Mártély-Mindszent-Szegvár vonalon)

Elvárások
  • 1 vagy 2 műszak vállalása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Élelmiszeri üzemben fellépő környezeti hatások (szagok, pára) tűrése

Amit kínálunk
  • Alapbér és azon felüli egyéb jutatások: jelenléti bónusz (500 Ft/óra), cafetéria, műszakpótlék
  • Üzemi bónusz már az első ledolgozott órától
  • Élelmiszercsomag juttatás (2 kg hústermék)
  • Munkába járási támogatás - busz (100%) és autó (30 Ft/km)
  • Céges szerződés
  • Munkaruha biztosítása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szentesi munkavégzés

További tájékoztatás: 06-20/256-60-60

Egyéb információk

+36 63 570 242

Telefon

Munkavégzés helye

Szentes

Szentes