Betanított munkás (Dunakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Dunakeszi tésztagyártó üzemünkbe keresünk

Betanított munkásokat kettő és három műszakos munkarendbe.

Bejelentett munkaviszony, biztos kereseti lehetőséggel. Hosszú távú munkalehetőség!

Feladatok

  • A csomagolási csoportvezető utasítása szerint végzi a csomagolást az eljárásban rögzített logisztika szerint.
  • Adminisztrálja a napi lecsomagolt mennyiségeket, ellenőrzi a termékek minőségi- és mennyiségi egyezőségét.
  • Címkézés

Elvárások

  • Önállóan- vagy csapatban is szeret dolgozni
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • 2 vagy 3 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőre bejelentés - Jó megközelíthetőség
  • előrelépési lehetőség
  • tovább képzés
  • Utazási támogatás
  • Kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • 3 hónap után Cafetéria, év végi juttatás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

2120 Dunakeszi, Bem utca 9.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát.

Dunakeszi