Betanított munkás (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Szereti a kihívásokat, részt venne egy kihívásokkal teli magas színvonalú technológiai fejlesztésben. Érdekli a Tejipar 21. századi technológiájának műszaki háttere. Folyamatosan fejlődő, Magyarország meghatározó tejipari vállalata debreceni üzemébe keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Betanított munkás

Feladatok

  • A gépről kiérkező egyedi vagy egységcsomagok mozgatása. Egyedi csomagok gyűjtődobozba-, kartonba-, tálcába történő kézi berakodása, címkézése, lezárása, jelölése;
  • Az egységcsomag raklapra történő előírás szerinti rendben, darabszámban, formátumban történő összerakása;
  • Munkakörnyezet tisztán tartása;
  • Együttműködés a terület dolgozóival;
  • Nehéz fizikai munka.

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség;
  • Önálló munkavégzés és csapatban való részvétel egyaránt. Fegyelmezettség, pontosság;
  • Terhelhetőség, erős fizikai állóképesség;
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása;
  • Érvényes tüdőszűrő.

Előny

  • Élelmiszeriparban (tejipar, húsipar, gabonaipar, édesipar), hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Cafetéria
  • Munkába járási hozzájárulás

Munkavégzés helye

4031 Debrecen, Köntösgát sor 5.

Jelentkezését várjuk a "Jelenkezem az állásra" gombra kattintva.

Debrecen