Betanított munkás, fémipar (kiemelkedő bér Marcali) (Marcali)

Betanított munkás, fémipar (kiemelkedő bér Marcali)

Leírás

Marcali telephelyű multinacionális partnerünk részére keresünk betanított munkásokat, fémipari termékek gyártására!

Feladatok

  • Betanított munka: tekercselés
  • Betanított munka: öntvénytisztító sorjázása
  • Betanított munka: ponthegesztés

Elvárások
  • befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk
  • megemelt alapbér + emelt műszakpótlékok
  • jelenléti bónusz
  • teljesítmény és minőségi bónuszok
  • 13. havi bér
  • munkába járás támogatása
  • határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
  • modern, kulturált, tiszta gyári környezet
  • ingyenes buszjárat a cég bejáratához Somogy és Zala megye településeiről műszakokhoz igazítva

Nagykanizsa-Galambok-Zalakomár-Szőkedencs-Sávoly-Hollád-Marcali

Nagyatád-Tarany-Marcali

Csurgó-Iharos-Iharosberény-Inke-Vése-Nemesdéd-Nemesvid-Szőcsénypuszta-Horvátkút-Marcali

Cserszegtomaj-Hévíz-Keszthely-Balatonszentgyörgy-Somogyszentpál-Marcali

Kaposvár-Kaposújlak-Kaposmérő-Kaposfő-Kiskorpád-Pálmajor-Nagybajom-Szenyér-Gadány-Marcali

Görgeteg-Nagykorpád-Szabás-Kutas-Böhönye-Marcali

Segesd-Tapsony-Nagyszakácsi-Csákány-Somogyzsitfa-Somogysámson-Marcali

Somogyvámos-Somogyvár-Besliahegy-Öreglak-Hódoshát-Nikla-Csömend-Marcali

Barátihegy-Kisberény-Lengyeltóti-Buzsák-Táska-Nikla-Marcali

Csokonyavisonta-Lábod-Nagytád-Ötvöskónyi-Marcal

Telefonon érdeklődni: +36 20/555 2942

Email-ben jelentkezni: [email protected]

Iroda: 8800 Nagykanizsa, Csengery út 4.

Munkavégzés helye

Marcali

Marcali