Betanított munkás - Megváltozott munkaképességűek részére! (Alsónémedi)

A hirdetés már lejárt!

Betanított munkás - Megváltozott munkaképességűek részére!

Leírás

Megváltozott munkaképességű munkatársakat jelentkezését várjuk Alsónémedibe, 1 műszakba, 4, 6 vagy akár 8 órás munkaidőbe!

Feladatok

Az alábbiak lehetnek a feladataid:

  • Egyszerű választható betanított munkafolyamatok

Elvárások

  • Tudj vállalni 1 műszakot
  • Legyen meg minimum a 8 általános iskolai végzettséged

Amit kínálunk

Amit biztosítunk számodra:

  • Munkaképességed és teherbírásodhoz mérten kell feladataidat elvégezni
  • Bejelentett munkaviszony
  • Támogatjuk a bejárásod illetve a környékbeli településekről ingyenes céges buszjáratok révén megoldott az utazásod: Dabas, Inárcs, Ócsa
  • Gyors beléptetés

Jelentkezni önéletrajz csatolásával.

Munkavégzés helye

Alsónémedi

Alsónémedi