Betanított munkás (Szigetszentmiklós) (Szigetszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Betanított munkás (Szigetszentmiklós)

Leírás

Könnyű fizikai munkát keresel és nem jelent gondot számodra a többműszakos munkarend?

Gyere el személyes tájékoztatónk egyikére és kapj ajánlatot akár már a helyszínen.

Cigarettafilterek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Filterválogatás, selejt kezelés;
  • Gyártó gépek alapanyaggal való ellátása.

Elvárások

  • Alapfokú végzettség;
  • Precizitás, monotóniatűrés;

Előny:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Könnyű fizikai munka;
  • Alapbér: Nettó 180.000 Ft;
  • Cafetéria: Nettó 12.000 Ft;
  • Túlóra szabadon vállalható;
  • Előrelépési lehetőség;
  • Azonnali munkába állás;
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés;
  • Ingyenes céges buszok a következő településekről: Budapest (XI., XXI., XXII. kerület), Szigetszentmiklós, Szigethalom, Taksony, Dunaharaszti, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Makád, Szigetbecse.
  • Műszakrend: 3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park;

Szigetszentmiklós