Betanított munkás - TISZTÍTÓ (Herend)

A hirdetés már lejárt!

Betanított munkás - TISZTÍTÓ

Leírás

Veszprém megyei világhírű partnercégünkhöz keresünk BETANÍTOTT MUNKÁS - TISZTÍTÓ munkakörbe munkavállalót.

Feladatok

  • Nyers és kiégetett porcelán tisztítása, kézi megmunkálása
  • Termékek finom csiszolása (vizes szivaccsal), sorjától való megtisztítása
  • Termékkísérő dokumentumok vezetése, kezelése
  • Anyagmozgatás

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, monotónia tűrés
  • Megbízható, precíz személyiség
  • Fizikai terhelhetőség, jó állóképesség

Előny:

  • Kreatív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kreatív hobbi aktív űzése (horgolás, varrás, rajzolás, festés)

Amit kínálunk

  • 1 MŰSZAK
  • Hétfőtől - péntekig tartó munkavégzés
  • Családias légkör
  • Cafeteria (12.500 Ft / hó)
  • Munkába járás támogatás (bérlet 86%, gépjármű 18 Ft/km)
  • Mozgóbér
  • Kvarc pótlék

Elérhetőség:

Ha álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz !
Vagy látogass el irodánkba:

Veszprém, Jutasi út 11. (Buszpályaudvar 13-as kocsiállással szemben)

Munkavégzés helye

Herend

Herend