Betanított munkatárs a Valdo Cafe gyártó üzemébe (Ceglédbercel)

Betanított munka a Valdo Cafe ital automatáinak javítására, új gépek összeszerelésére.

A Valdo Cafe System Kft., közel 30 éve eredményesen működik belföldön és külföldön egyaránt. Saját gyártó egységében készíti a saját tervezésű és fejlesztésű kávégépeket és italautomatákat.

Gyártói csapatunk bővítése céljából betanított munkatársat keresünk a Valdo Cafe gyártó üzemébe

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű ital automaták, kávégépek felújítása, javítása
  • Részvétel új gépek összeszerelésében
  • Elkészült berendezések tesztelése, ellenőrzése
  • Munkavégzési feladatok alkalmanként változó területen

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz alapfokú elektronikai és műszaki ismeretekkel
  • Legyen jó műszaki érzéked és legyél nyitott új ismeretek elsajátítására
  • Ne okozzon problémát az önálló munkavégzés, de csapatban is tudj együttműködni

Örülünk, ha

  • Rendelkezel elektronikai műszerész végzettséggel
  • Szereztél már tapasztalatot hasonló munkakörben vagy más műszaki területen
  • Tapasztalattal rendelkezel automaták vezérlésének programozásában

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem (alapfizetés+jutalék+pótlékok)
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Egyműszakos munkarend

Munkavégzés helye

  • Ceglédberecel, Iskola utca 58.

Ceglédbercel