Betanított munkatárs - betanított munka (Szeged)

 A CE Glass Industries 100%-ban magyar tulajdonú, 32 éves, üvegmegmunkálással és szigetelőüveg gyártással foglalkozó vállalat. Cégünk ma már Magyarország és a régió meghatározó üvegfeldolgozó vállalatává nőtte ki magát.

Csatlakozz a családbarát vállalatunk bővülő csapatához és dolgozz velünk kiemelkedő fizetésért, akár azonnali kezdéssel

BETANÍTOTT MUNKATÁRS

pozícióban.

Feladatok:

  • Üvegtermékek leszabása, megmunkálása és összeállítása
  • Gyártás előkészítése és gyártó gépek kezelése
  • Kisebb hibák elhárítása
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Munkaterület tisztán tartása

Várjuk jelentkezésed, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is változatlanul/zavartalanul üzemel!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Terhelhetőség, erős fizikai állóképesség
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos és precíz munkavégzés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Akár azonnali munkába állási lehetőség!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munka átlagon felüli bérezéssel (órabér, műszakpótlék, túlórapótlék)
  • Határozatlan szerződés, 8 órás munkarend 2 vagy 3 műszakban
  • Munkásszállás biztosítása
  • Folyamatos előrelépés, karrier lehetőség,
  • Önkéntes túlóra lehetőség, plusz juttatások,
  • Bejárás támogatása, céges buszjárat Szegedről
  • Modern gyártókörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása

További információk:

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Szeged