Betanított munkatárs (szabászati területre) (Szolnok)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított munkatárs (szabászati területre)
88

Feladatok

  • Alapanyag bekészítése (nyers marhabőr) és gyártásra való előkészítése

  • Alapanyagok átvizsgálása és hibák jelölése

  • Automata présgépek előkészítése a szabászati munkára

  • Alapanyagon a formák („szabászkések”) elhelyezése kézi erővel (2-6 kg)

  • Présgépek indítása, működésük felügyelete

  • Leszabott termékek összegyűjtése, kötegelése és továbbítása a minőségellenőrzésre

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség

  • Kézügyesség

  • Kitűnő látás, térlátás és színlátás - elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez!

  • Monotónia-tűrés

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Kiváló fizikai erőnlét: jó állóképesség és magas terhelhetőség

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

Munkát szeretnél váltani, de még nem találtad meg a tökéletes állást?

PÁLYAKEZDŐKÉNT keresed első STABIL munkahelyed és HOSSZÚ TÁVRA tervezel?

INGYENES CÉGES BUSZJÁRATOK - EGYSZERŰ munkafolyamatok - AZONNALI KEZDÉS - GARANTÁLT VERSENYKÉPES jövedelem

FONTOS számodra a kiszámítható munkarend? TE DÖNTHETSZ, hogy 2 vagy 3 műszakban szeretnél dolgozni!

NÁLUNK A HELYED! -> JELENTKEZZ!

Állj munkába partnerünk SAJÁT állományában!