Betanított munkatárs(Székesfehérvár) (Székesfehérvár)

Betanított munkatárs kollégákat keresünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk székesfehérvári munkavégzésre keres Betanított munkatársakat! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk székesfehérvári munkavégzésre keres Betanított munkatársakat!

Feladatok:

  • betanított munka
  • válogatás
  • csomagolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1 évnél nem régebbi tüdőszűrő eredmény
  • változó munkarend vállalása, amely: jellemzően folyamatos, több műszakos, szezonálisan 12 órás munkavégzés

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony, törvényes foglalkoztatás
  • az étkezési szünet a munkaidő része
  • alapbéren felül célprémium
  • teljesítményhez és munkakörhöz kötött mozgóbér juttatás (már a próbaidőre is)
  • 100 %-os közlekedési költségtérítés (közigazgatási határon kívül)
  • borsó-, kukorica,- karácsonyi „pénz” (jelenléthez és minőséghez kötött jutalom)
  • SZÉP-kártya juttatás, próbaidő alatt is
  • munkaruha, felszerelés biztosítása
  • saját termékeinkből ajándékcsomag
  • fejlődési-, tanulási lehetőség

Székesfehérvár