Betanított öntő munkatársat keresünk (Sóskút)

A hirdetés már lejárt!

Betanított öntő munkatársat keresünk

Feladatok

  • Alumínium darabok öntése

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Jó munkabíró képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti bónusz, év végi jutalom (időarányosan)
  • Munkába járási hozzájárulás
  • Szakmai betanítás

Leírás

A Megbízó magyar tulajdonú, főleg exportra gyártó alumínium öntöde. Sóskúton lévő telephelyük tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető, a termelés 1 műszakban (délelőtt) folyik, csak hétköznapokon. Főleg olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik a lenti elvárásoknak megfelelnek.

Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk. Munkavállalóikat határozatlan idejű munkaszerződéssel, 3 hónapos próbaidővel foglalkoztatják.

Munkavégzés helye

Sóskút

Sóskút