Betanított operátor (Dabas) - több műszak (Dabas)

Betanított operátor (Dabas) - több műszak

Leírás

Jelentkezz 3 műszakos betanított pozícióba Dabasra, Európa legnagyobb jakuzzi gyártó vállalatához.

Hölgyek és férfiak jelentkezését is várjuk, légy Te is egy családias, fiatalos csapat tagja!Itt pezseg az élet!

Feladatok

  • Alkatrészek megfelelő helyre történő behelyezése,rögzítése
  • Vízcsövek méretre vágása rögzítése
  • Tartókeretek, motorok beszerelése
  • Jakuzzik külső burkolatával kapcsolatos munkálatok ellátása

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó fizikum
  • Gyártó környezeti tapasztalat előny!

Amit kínálunk

  • Elérhető bérezés pozíciótól függően nettó 190-250 ezer Ft között
  • Napi egyszeri INGYENES meleg étkezés
  • Egyéb bónusz juttatások
  • Céges rendezvények
  • Céges buszjárat a következő településekről: Táborfalva, Örkény, Hernád, Sári, Pusztavacs

Munkavégzés helye

Táborfalva

Munkabér

  • nettó 190 000 - 250 000 Ft / hó
Dabas