Betanított operátori munka Zalaegerszegen! (Zalaegerszeg)

Betanított operátori munka Zalaegerszegen!

Leírás

Partnerünk részére keresünk munkatársakat zalaegerszegi munkavégzéssel operátor munkakörbe! Folyamatos műszak!

Feladatok

  • Elektronikai termékek összeszerelése

Elvárások
  • alapfokú
  • Monotóniatűrés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Cafeteria
  • Műszak- és túlórapótlék
  • Havi bónusz
  • Céges buszjárat

Bővebb információ a jelentkezésről: a 06 20/389-22-99 telefonszámon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Egyéb információk

+36 92 510 581

Telefon

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg