Betanított sorfeltöltő (Salgótarján)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző -és közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított sorfeltöltő
281

Feladatok

  • Gyártószigetek alapanyag-szükségleteinek ellenőrzése
  • Gyártósorok és szigetek alapanyaggal való felöltése
  • Raktárból a szükséges alkatrészek kikérése, átszállítása a kívánt helyre
  • Munkavégzés során használt eszközök tisztántartása és megóvása
  • Munkaterület rendjének fenntartása
  • Vezetői utasítások betartása

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Álló munka és több műszak vállalása
  • Jó kézügyesség, látás és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Salgótarján-Ipari Park

ÚJRA felvétel! Kezd MOST!

100%-ban térítjük a bejárás költségeit!

Cafeteria - Bónusz - Inflációs pótlék- Hosszú távú munka

Salgótarjánból ingyenes céges busszal biztosított a kijutás az ipari parkba!

  • Munkavégzés helye: Salgótarján (Ipari park)
  • Műszakrend: kettő műszak
  • FIX alapbér
  • CAFETERIA (nt.15 000 Ft/hó - SZÉP-kártya - próbaidőt követően)
  • BÓNUSZ – (br.30 000 Ft/hó - ledolgozott órák után kerül kiszámításra)
  • Inflációs pótlék (br.25 000 Ft/hó)
  • Fél év után további juttatás
  • BEJELENTETT/HOSSZÚ TÁVÚ munka

Munkavégzés helye

Salgótarján

Salgótarján