Betanított szabász- Jánosháza (Jánosháza)

2 műszakos munkarendre keresünk új kollégákat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk jánosházai munkavégzésre Szabász munkatársakat keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Bőrtermékek kiszabása az előírásoknak megfelelően
  • Vágási selejt minimalizálása
  • Bőr minőségének ellenőrzése

Elvárások:

  • Kézügyesség, precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Színlátás, éleslátás
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amint kínálunk:

  • Azonnali kezdés – folyamatos felvételi és belépő napok
  • Bér folyamatos fejlesztése a belépés napjától
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bruttó 1401 Ft/ óra + műszakpótlék
  • Cafeteria már próbaidő alatt is (nettó 8000 Ft/hó)
  • Próba idő letelte után jelenléti bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat számos környező településről vagy útiköltség térítés
  • (Buszjárat megállói: Telekes, Sótony, Körmend, Káld, Alsóújlak, Kissomlyó, Vashosszúfalu, Ostffyasszonyfa, Marcalgergelyi, Kemenesmagasi, Nemesszalók, Celldömölk, Somlóvecse, Alsóság, Karakó, Ajka, Kisvásárhely, Somlójenő, Mihályfa, Tüskevár, Kisberzseny, Kamond, Nemeskeresztúr, Köcsk, Bérbaltavár, Egyházashetye, Mikosszéplak, Nemeskocs, Hosszúpereszteg, Boba, Bögöte, Duka, Zalaszentgrót, Celldömölk, Aranyod, Alsóság, Zalabér, Izsákfa, Zalavég, Kemenespálfa, Türje * Bögötei elágazó és központi buszváró, Gógánfa, Sümegcsehi, Dabronc, Nagytárkány puszta, Zalaerdőd, Sümeg, Keléd)

Munkabér

  • bruttó  1 401  Ft  / óra
Jánosháza