Betanított szerelő (Székesfehérvár)

DOLGOZZ TE IS SZÉKESFEHÉRVÁR EGYIK LEGMODERNEBB GYÁRÁBAN! JELENTKEZZ NÁLUNK!

Br. 210.000 Ft-os alapbérrel:

Betanított szerelő

Feladatok

  • Kézi összeszerelés
  • Gyártósori gépek kezelése
  • Termékek kézi anyagmozgatása
  • Szükséges dokumentáció kezelése

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Van gyárban szerzett tapasztalatod
  • Precízen végzed a munkádat
  • Tudod vállalni a több műszakos munkarendet

Amit kínálunk

  • Havonta akár bruttó 241.500 Ft bérezés jár:
  • Br. 210.000 Ft alapbér
  • Br. 31.500 Ft műszakpótlék
  • Bruttó 25.000 Ft,- Cafetériát kaphatsz már a próbaidő alatt is
  • Bruttó 20.000 Ft,- bónusz is jár már a próbaidő alatt
  • Ingyenes céges buszjáratot vehetsz igénybe több, mint 70 településről
  • 100%-os utazási támogatást kaphatsz
  • Modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Stabil munkahelyed lenne egy folyamatosan fejlődő vállaltnál
  • Választható munkarend: 3 műszak vagy 12 órás munkarend!

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!