Betanított szerelő azonnali munkába állással (Zalaegerszeg)

Betanított szerelő azonnali munkába állással

Leírás

A Trenkwalder Recruitment Kft. megbízója részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kézi összeszerelés

Elvárások
#helpingwestbluecollar

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Terhelhetőség, gyors, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Cafeteria 2020-tól már 330.000 Ft helyett 400.000 Ft /fő / év !
  • Két műszakos munkarend
  • Kiemelt műszakpótlék (14.00-22.00-ig 23%!
  • Havi teljesítmény alapú bónusz akár +15% , illetve +12% a megtanult munkaterületek számától függően!
  • Minden hónapban masszázs és gyümölcsnap
  • Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Programok (egészség-, és munkavédelmi hét, tanulás hete, családi nap, mikulás ünnepség, karácsonyi vacsora ) Azonnali munkakezdési lehetőség

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg