Betanított szerelő – INGYENES bejárással <br>Pest megye - (Gödöllő vonzáskörzete)</br> (Gödöllő)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő-kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

*Bővebb tájékoztatás telefonon keresztül

Betanított szerelő – INGYENES bejárással <br>Pest megye - (Gödöllő vonzáskörzete)</br>
58

Feladatok

  • Festék bekeverése és annak felhasználása, maszkolás és komplettírozás, csomagolás

  • Fémipari alkatrészek gyártása, összeszerelése

  • Kézi és gépi eszközök napi szintű használata

  • Sorjázási feladatok elvégzése

  • Termékek mozgatása targonca használatával (3312-es targoncavezetői engedéllyel)

  • Gépek kezelése, alapanyaggal való feltöltése

*Területtől függően

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános iskola)

  • Gyártás/termelés területén szerzett minimális tapasztalat

  • Hosszú távban gondolkodás

  • 2 műszakos munkarend vállalása

  • Jó látás és kézügyesség

  • Dolgozni akaró hozzáállás

  • Kiváló fizikai állóképesség (állómunka)

Amit kínálunk

Gyári környezetbe keresel munkát végzettség NÉLKÜL vagy szakvégzettséggel? Csak 2 műszakos munkarendben dolgoznál hétfőtől–péntekig és szabad hétvégékre vágysz?

Végzettség nélkül is JÓ bércsomagra vágysz?

AZONNALI KEZDÉSSEL VELÜNK MEGTALÁLOD A KERESETT MUNKÁT!

Biztosítjuk számodra:

  • FIX alap órabér

  • KIMAGASLÓ béren felüli juttatások:

  • Br. 53.000 Ft - Jelenléti bónusz - első teljes ledolgozott hónaptól

  • Br. 9000 Ft - Egészségmegőrző juttatás – első teljes ledolgozott hónaptól

  • Br. 25.000 Ft - Havi teljesítmény prémium

  • Műszakpótlék (30%)

  • Túlórapótlék

  • Szemüveg támogatás

  • Br. 30.000 – 68.000 Ft között - Hónap dolgozója program

  • Bejelentett munkaviszony, HOSSZÚTÁVÚ lehetőség

  • UTAZÁSTÁMOGATÁS:

  •  INGYENES céges buszjáratokat biztosítunk*

  • Tömegközlekedés esetén 86 %-ban (az első céges buszmegállóig)

  •  Autó esetén 42 Ft/km alapon (az első céges buszmegállóig)

TAPASZTALATTAL rendelkezőként és PÁLYAKEZDŐKKÉNT is jelentkezhetsz!

Gödöllő