Szeretnél még az idén munkába állni? Akkor itt a helyed! (Dabas)

Szeretnél még az idén munkába állni? Akkor itt a helyed!

Leírás

Van benned energia, lendület? Szereted, ha szól a zene munka közben? Jelentkezz Dabasi partnerünkhöz összeszerelőnek.

Feladatok

  • Szerelési, előszerelési feladatok ellátása
  • Vízcsövek méretre vágása rögzítése
  • Tartókeretek, motorok beszerelése
  • Dombornyomás

Elvárások
  • Legalább legyen általános iskolai végzettséged,
  • szeress, de legalább akarj dolgozni!
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk
  • Elérhető bérezés pozíciótól függően nettó 190-250 ezer Ft között
  • Napi egyszeri INGYENES meleg étkezés
  • Egyéb bónusz juttatások
  • Céges rendezvények
  • Céges buszjárat a következő településekről: Kunszentmiklós, Tatárszentgyörgy, Nagykáta, Tápiógyörgye, Dabas

Munkavégzés helye

Kunszentmiklós, Magyarország

Munkabér

  • nettó 190 000 - 250 000 Ft / hó
Dabas