Betanított tésztaipari munkás (Kecskemét)

Betanított tésztaipari munkás

Leírás

Eleged van, hogy a rendszeres leállások miatt kiesel a napi munkából? Jelentkezz 3 műszakos betanított pozíciónkba Kecskemétre, élelmiszeripari partnerünkhöz!

Könnyű fizikai munka, nem igényel tapasztalatot, képzettséget!

Feladatok

  • Termékek útjának felügyelete a szalag mellett
  • Szükség esetén a gépek ellátása alapanyaggal
  • Dobozok raklapra pakolása
  • Fóliázógéppel történő fóliázás
  • Kézi anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk
  • Bónusz és cafetéria juttatás már a próbaidő alatt
  • Nettó 40 ezer Ft-os jelenléti bónusz (negyedévente)
  • Teljesen bejelentett munkaviszony
  • Bejárás támogatása vagy ingyenes céges járat az alábbi településekről: Kecskemét, Nagykőrös, Csengőd, Izsák, Ágasegyháza, Lakitelek, Nyárlőrinc, Tiszakécske, Tiszaalpár, Akasztó, Cegléd

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét