Betárazó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Ravien Kft. felvételt hirdet, dinamikusan fejlődő partnerünk élelmiszer webáruháza számára!

Betárazó pozíció

Feladatok:

Online rendelt ételek, italok, egyéb termékek bepakolása megadott raktári helyekre, az áruk beérkezésekor.

A termékek beazonosítása PDA-s rendszerrel működik, ezért előnyt jelent, ha van tapasztalat raktári munkában vagy PDA készülék használatában.
Könnyű fizikai munka, viszont sajnos már csak férfiaknak tudunk helyet biztosítani.
(A raktár alapvetően nem hűtött, de van olyan része, ahol hűtött termékeket kell kiszedni.)

Munkaidő:

Három műszakos munkarend:

Délelőttös: 5:30-tól 14 óráig
Délutános: 13:30-tól 22:00 óráig.
Éjszakás: 21:30-tól 6:00 óráig

A raktár hétfőtől vasárnapig nyitva tart, heti 5 nap vállalása kötelező!
A beosztásokat a műszakvezető készíti el, előre egyeztetve a dolgozókkal, mindhárom műszak vállalása szükséges!

Bérezés:

Nettó 1500 Ft/óra.

A március 27.–től május 31.-ig tartó időszakra +15% Covid bónusz!
Kétheti kifizetés!
Bejelentett munka!

Munkavégzés helye:

Budapest, 10. kerület Jászberényi út

Jelentkezni önéletrajzzal lehet.

Budapest