Beugrós áruszállító (Győr)

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott és friss termékeket forgalmazó, élelmiszer-kereskedelmi vállalata, munkatársat keres

Beugrós áruszállító munkakörbe C kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával,

C kategóriás jogosítvánnyal Nettó 35.000,- Ft / nap

Győrből Dunántúlra történő áruszállításra

Feladatok

  • kis- és nagyautós áruszállítás egyaránt (3,5 tonna és 5,5-7,5 tonnás össztömegű autókkal)
  • reklamációkezelés
  • nem slepptúrás kiszállítás
  • értékesítés támogatás

Elvárások

  • áruterítői tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány és GKI kártya
  • kikérhető erkölcsi bizonyítvány
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó tájékozódó képesség
  • teherbírás, jó fizikum (az áru lepakolását az áruszállító végzi)
  • változó munkaidő vállalása (hétfőtől péntekig, alkalmanként szombati napokon, akár hajnali munkakezdéssel)
  • jó kommunikációs képesség
  • okostelefon magabiztos használata
  • vevő orientált gondolkodás

Előnyök

  • helyismeret
  • élelmiszeriparban szerzett áruterítői tapasztalat
  • alapfokú műszaki ismeretek
  • banki terminál, applikáció kezelésben jártasság
  • azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • stabil háttér egy folyamatosan fejlődő vállalatnál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a jelentkezési lap kitöltésével regisztráljon! Reméljük mielőbb csapatunkban üdvözölhetjük!

Győr