Bevásárlási asszisztens (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk nagy múlttal rendelkező kereskedelmi áruházlánc, amely hazánkban és külföldön is már több éve szolgálja ki ügyfelei bevásárlási szokásait személyes és online térben egyaránt. Gyere, és csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!

Bevásárlási asszisztens

Feladatok

  • Az áruházi dolgozók napi munkájának támogatása
  • Online rendelések összekészítése
  • Rekeszek rendszerezése

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Heti min. 16 óra vállalása
  • Hétfőtől vasárnapig: 06:00-14:30 vagy 08:00-16:30 között

Amit kínálunk

  • Bruttó 2138 Ft/óra alapbér
  • Vasárnaponkénti munkavégzés esetén: br. 2782 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 2138 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XXI.

Budapest