BI gyakornok (Veresegyház)

Mind-Diák Szövetkezet

A GE Vernova részeként, a Gas Power GSC IT Operations csapat a vállalat gyárainak IT támogatásával foglalkozik. Ebben a pozícióban a GE Vernova veresegyházi telephelyét támogató IT csapatba keresünk gyakornokot, a gyárat érintő Business Intelligence feladatok támogatására.

BI gyakornok

Feladatok

  • Létező Supportcentral, Smartsheet és Sharepoint workflowok, formok és dashboardok támogatása
  • Apró változások tervezése, tesztelése és végrehajtása a funkcionális vezetővel egyeztetett igények szerint
  • Új digitalizált folyamatok tervezése és megvalósítása
  • Dokumentáció készítése és karbantartása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat
  • Webes alkalmazások kezelése
  • Strukturált gondolkodás
  • Adatbázis alapismeretek

Munkaidő

  • Heti minimum 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 2 100 Ft/óra diákbér
  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra
  • Otthoni munkavégzésre lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyök

  • SC Nextgen, Smartsheet és Sharepoint alapok

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház