BI Specialista (Budapest)

Nemzetközi hátterű szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat BI területre.

BI Specialista

Feladatok

  • Kapcsolatot tart a meglévő ügyfelekkel, biztosítja, hogy a szolgáltatások szerződés szerint teljesüljenek,
  • Kezeli az ügyfelektől beérkező kéréseket, kérdéseket, ellenőrzi azok technikai teljesíthetőségét, utánajár és megválaszol rutin kérdéseket
  • Az ügyféligények alapján elkészít kisebb riportokat vagy dashboardokat
  • Tréningeket tart az ügyfeleknek a BI eszközök használatáról
  • Szorosan együttműködik a Key Account Managerekkel, segíti őket az ügyféligények teljesítésében
  • Igény esetén elemzéseket készít a KAM-ek részére, valamint részt vesz az ügyfél-találkozókon

Elvárások

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Min 1-3 éves tapasztalat adatelemzési és ügyfél-kapcsolattartási területen
  • Aktív tárgyalóképes angol és magyar nyelvtudás
  • Magas szintű Excel és Access ismeret
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális képességek
  • Magas szintű önálló problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye

Magyarország,Budapest,Budapest

Budapest