BIM modellező (Magyarország)

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző partnerünk huszonhat éves fennállása során országos szinten több mint 730 létesítmény megvalósításáért felelt, leányvállalataival együtt közel 1000 kollégát foglalkoztat. A folyamatos bővülésre való tekintettel keresünk számukra kivitelezési BIM modellező kollégát budapesti lokációval.

BIM modellező

Feladatok

  • Előzetesen elkészült tervek alapján BIM modellek építése és fejlesztése
  • Kivitelezési szakemberek számára BIM modell adatainak gazdagítása, kiegészítése és esetleges korrekciója
  • Az ellkészült BIM modellek minőségellenőrzése
  • Minták összeállítása

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Építészmérnöki, vagy építőmérnöki végzettséggel
  • BIM modellezésben szerzett tapasztalattal
  • Építészet, szerkezet és/vagy MEP területen szerzett tapasztalat
  • Autodesk Revit vagy Graphisoft Archicad felhasználói szintű ismerettel
  • Angol nyelvtudással, szóban és írásban egyaránt
  • Az önálló és proaktív munkavégzés képességével
  • Nagyfokú precizitással

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Képzési és szakmai fejlődési lehetőségek
  • Felelősségteljes, tartalmas munkakör stabil szervezeti és szakmai háttértámogatás mellett
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Magas színvonalú munkakörülmények