Bioinformatikai projekt asszisztens (Budapest)

Bioinformatikai projekt asszisztens

Feladatok

  • kutatási, pályázati és projekt-koordinációs feladatok
  • minőségbiztosítási dokumentáció készítése, gyűjtése, rendszerezése
  • a bioinformatikai munkacsoport működéséhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
  • a bioinformatikai munkacsoport informatikai beszerzéseinek menedzselése
  • kommunikáció a kutatási partnerekkel
  • bioinformatikai adathalmazok ellenőrzése és gyűjtése
  • tudományos irodalomkutatás támogatása

Elvárások

  • releváns egyetemi végzettség (pl.: egészségügyi menedzser, biológus) vagy folyamatban lévő felsőoktatási képzés
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Microsoft Office)
  • aktív angol nyelvtudás
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök

  • korábbi tapasztalat bioinformatikai projektek támogatásában
  • bioinformatikai/informatikai/rendszergazdai/programozási ismeretek
  • webes technológiák ismerete
  • valamely verziókövető rendszer (pl. git, SVN) alapszintű ismerete

A munkaviszony időtartama: 1 év határozott idejű, kölcsönös megelégedettség esetén meghosszabbítható

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

1089 Budapest, Nagyvárad tér 4. - Semmelweis Egyetem Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

A munkakör betölthetőségének időpontja: A pályázat elbírálását követően azonnal.

Az önéletrajzok benyújtásának határideje: 2021.12.31. – bérigény megjelölésével.

Budapest