BIOLÓGIAI LABORÁNS (Budapest)

Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű
szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében.
Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy
szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese az alábbi pozícióban:

BIOLÓGIAI LABORÁNS

FELADATAID LESZNEK:

  • Vízminták előkészítése laboratóriumi vizsgálatokhoz
  • Vízminták mikroszkópos biológiai vizsgálata
  • Ökotoxikológiai vizsgálatok végzése
  • Toxikológiai vizsgálatokhoz alkalmazott teszt szervezetek fenntartása
  • Vizsgálatokhoz szükséges műszerek, berendezések működőképességének ellenőrzése
  • A laboratórium irányítási rendszerével kapcsolatos dokumentációs feladatok ellátás

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • Szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel
  • MS Office felhasználói szintű ismereted van
  • Nagyon precíz vagy a munkád során
  • Szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni
  • Ha a fenti feladatok közül, akár iskolai szakmai gyakorlatként végeztél néhányat

ELŐNYT JELENTHET:

  • Vízbiológiai, ökotoxikológiai vizsgálati módszerek ismerete
  • Laboratóriumi Információs Rendszer ismerete
  • Akkreditált laborban szerzett tapasztalat

AMIÉRT ÉRDEMES NÁLUNK DOLGOZNI:

  • munka magánélet egyensúlya kiemelten fontos számunkra
  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • képzésedre nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőink egyikében pihenhetsz
  • napi 8 órás normál munkarend hétfőtől péntekig
  • kiváló parkolási lehetőség ingyenesen

Szerződés típusa:

határozatlan idő

Munkavégzés helye:

IV. kerület, Külső Váci út

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el szakmai önéletrajzodat vagy jelentkezz/érdeklődj a 06-306933271-es telefonszámon.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2022.05.31.

Budapest