Biosafety Officer (Budapest)

Partnerünk nagy múltú multinacionális gyógyszeripari gyártó cég. A cég EHS csapata bővülés miatt keresi legújabb, tapaszalt szakértő kollégájukat, aki elsősorban a munkavédelemmel foglalkozna.

Biosafety Officer

Feladatok

EHS Business Partnerként a következők lesznek feladataid:

  • EHS irányelvek és eljárások kidolgozása, végrehajtása és karbantartása a szabályozási követelményeknek és a vállalati szabványoknak megfelelően
  • Rendszeres auditok és ellenőrzések elvégzése, EHS előírásoknak való megfeleltetés biztosítása, fejlesztendő területek azonosítása
  • Események kivizsgálása, megállapítások jelentése, korekciós és megelőző intézkedések végrehajtása (CAPA) az újbóli előfordulás megelőzése érdekében
  • Biztonsági programok és kezdeményezések vezetése a proaktív biztonsági kultúra előmozdítása és az események csökkentése érdekében
  • Külső szervekkel való kapcsolatok kezelése és az ellenőrzésekre való felkészültség biztosítása
  • Együttműködés többfunkciós csapatokkal az EHS-sel kapcsolatos képzési és figyelemfelkeltő programok irányítása érdekében
  • EHS teljesítménymutatók és trendek elemzése a fejlesztési lehetőségek azonosítása érdekében

Követelmények

Az ideális jelölt:

  • Munkavédelmi szakmérnök és tűzvédelmi előadó képesítésekkel rendelkezik
  • Vegyiparban, gyógyszeriparban szerzett munkavédelmi tapasztalat
  • 5 év tapasztalata van EHS területen, ehhez mérten nagyfokú és naprakész tudással rendelkezik
  • Magabiztosan tudja egyedül elvégezni a munkáját, döntéseket hozni a cég érdekében
  • Erős, nyitott kommunikációs képessége van
  • Proaktív attitűdje van
  • Preventív hozzáállással rendelkezik
  • Folyékony angol nyelvtudása van

Előny:

  • Tűzvédelmi főelőadó képesítés
  • Hasonló gyártócégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Amit partnerünk az alapbéren felül kínál:

  • Home office megbeszélés alapján (akár havi 10 nap)
  • Cafeteria
  • Kitűzött cél és teljesítmény alapú éves jutalmazás
  • Egészségbiztosítás
  • Sportolási támogatás (AYCM)
  • Családi támogatás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest