Biztonsági felügyelő (Zalaegerszeg)

A Zala Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet megbízásából keresünk hivatásos jogviszonyba munkatársat az alábbi pozícióba:

Biztonsági felügyelő

Elvárások:

  • Magyar állampolgárság,,
  • Állandó belföldi lakóhely,
  • 18. életév betöltése és maximum 55 éves életkor,
  • Büntetlen előélet,
  • Állami középfokú végzettség,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • Őr-, és járőr szolgálati feladatok ellátás,
  • Szállítási feladatok végrehajtása,
  • Fogvatartottak őrzése, felügyelete és ellenőrzése,
  • A házirendben, napirendben, valamint a fogvatartottak magatartási szabályaiban meghatározottak betarttatása

Amit kínálunk:

  • Illetménye:, Bruttó: 253.000,- Forinttól,
  • , Egyéb juttatások:, Utazási költségtérítés, cafetéria, ruházati illetmény,,
  • Albérleti támogatás, teljesítményjuttatás, idegennyelv-tudási pótlék,,
  • Ebéd biztosítása önköltségi áron,,
  • Ingyenes parkolás (korlátozott számban), az intézet kondicionáló termének és szaunájának térítésmentes használata.

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg