Biztonsági felügyelő - Budapesti Fegyház és Börtön (Budapest)

A Büntetés-végrehajtási Szervezet az Ön számára számtalan munkakörben biztosít lehetőséget, amennyiben más beosztásban képzeli el pályáját úgy is várjuk a jelentkezését.

Biztonsági felügyelő

Budapesti Fegyház és Börtön

Feladatok

  • fogvatartottak napi tevékenységének irányítása,
  • fogvatartottak őrzése, felügyelete, ellenőrzése,
  • fogvatartottak előállítása, szállítása (pl.: tárgyalásra, külső egészségügyi intézménybe),
  • zárkák, egyéb helyiségek biztonsági ellenőrzése, biztonsági szemle, biztonsági vizsgálat végrehajtása,
  • a házirendben, napirendben, valamint a fogvatartottak magatartási szabályaiban meghatározottak betartatása,
  • objektumvédelem, járőrözési tevékenység szolgálati kutyával,
  • szolgálati okmányok vezetése.

Elvárások

  • 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • egészségi, pszichikai és fizikai alkalmasság,
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzésének vállalása,
  • 18. életév betöltése, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál (55 év) legalább tíz évvel kevesebb,
  • szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi bizonyítvány
  • stressztűrő-képesség, nagyfokú terhelhetőség, kompromisszumkészség,
  • szabálykövetés, fegyelmezett munkavégzés,
  • gyorsaság, precizitás, határozottság,
  • szervezőkészség, gyors problémamegoldó készség,határozottság, megbízhatóság, magabiztos fellépés,
  • képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre.

Előnyök

  • középfokú büntetés-végrehajtási szakképzettség
  • stressztűrő-képesség
  • határozottság
  • Word, Excel programok ismerete.

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyi hátteret, és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Csenger városában történő alkalmassági vizsgálatok elvégzése,
  • bruttó 200.000.- Ft cafeteria,
  • utazási költségtérítés ((18 Ft/km, bérlet 86%-nak megfelelő összeg)
  • külön elbírálás alapján albérleti hozzájárulás,
  • előrelépési lehetőség beosztásban és rendfokozatban,
  • továbbtanulási lehetőség a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen,
  • biztos, stabil, kiszámítható munkahely,
  • rekreációs, rehabilitációs lehetőségek,
  • kamatmentes munkáltatói kölcsön,
  • beiskolázási támogatás.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő
  • Hivatásos jogviszony
  • Vezényléses munkarend

Budapest