Biztonsági őr (Budapest)

Az Univerz Vállalatcsoport III. kerületi irodaház őrzésére új munkatársakat keres.

Elvárásaink:

  • érvényes vagyonőri igazolvány (és tanúsítvány)
  • alapfokú számítógépes ismeret
  • feddhetetlen előélet

Amit cégünk biztosít:

  • a jogszabályoknak mindenben megfelelő foglalkoztatottság
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fizetésedet minden hónapban pontosan bankszámládra utaljuk
  • túlóra lehetőséget biztosítunk
  • a szükséges oktatásokat, ruházatot, orvosi vizsgálatot biztosítjuk számodra

Feladatok:

  • általános vagyonvédelmi feladatok elvégzése
  • az őrutasításban foglaltak pontos betartása
  • belépő személyek engedélyének ellenőrzése lista alapján
  • beérkező dolgozók kísérése
  • terület ellenőrzés
  • monitoros megfigyelés

Munkavégzés helye: III. kerület

Munkarend: 12 órás szolgálat (nappalos/éjszakás)

Bejelentés: 8 óra

Munkabér: bruttó 2200 Ft/óra + negyedéves bónusz

Budapest