Biztonsági Szolgálatvezető (Budapest)

Biztonsági Szolgálatvezető

Nagy múltú budapesti vagyonvédelmi cég saját állományába Biztonsági Szolgálatvezető munkakörbe munkatársat keres.

Alkalmasság esetén azonnali munkakezdési lehetőség.

Elvárásaink:

  • vagyonvédelmi szakmai ismeretek és minimum 10 év szakmai tapasztalat,
  • érvényes vagyonőri igazolvány megléte,
  • önálló és ügyfél centrikus munkavégzés,
  • 5 éves vezetői tapasztalat,
  • számítógép kezelői alapismeretek,
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban,
  • jó munkabírás és terhelhetőség,
  • rugalmasság és a szakma iránti elhivatottság,
  • jó stressz tűrő és konfliktuskezelő képesség,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • társalgás szintű angol és vagy német nyelvtudás,
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes jövedelmet,
  • jó szociális munkakörülményeket,
  • előrelépési lehetőséget,

Az önéletrajzokat a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Budapest