BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖK (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A CASYSTEM FACILITY Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. több, mint 20 éve foglalkozik komplett gyengeáramú rendszerek kivitelezésével és rendszerek integrációjával. Stabil ügyfélkörrel, országos élelmiszer diszkontáruház-lánc biztonsági rendszereinek telepítését, fejlesztését és karbantartását, továbbá sportlétesítmények kamerás megfigyelő-, behatolásjelző-, és beléptetőrendszereinek telepítését, karbantartását végzi. Valamint közepes és nagy építőipari projektek komplett gyengeáramú rendszereinek (strukturált hálózat, riasztó-, tűzjelző-, beléptető, videokamerás megfigyelő-rendszer, hangosítás, audiovizuális technika) kivitelezésével foglalkozik. Folyamatosan bővülő projektmunkáink magas színvonalú ellátására biztonságtechnikai szerelő munkatársakat keresünk.

Gyengeáramú rendszerek kivitelezésével foglalkozó cég,

BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖK

pozícióra munkatársat keres

Feladatok

  • Gyengeáramú rendszerek tervezése, dokumentáció készítése
  • Műszaki ajánlatkészítés
  • Költségvetési kiírás készítése, követése
  • Tervezői költségbecslés elkészítése
  • Kivitelezési munkák előkészítése, felügyelete, tervezői művezetése
  • Együttműködés a projektvezetővel és a kivitelezői csapattal
  • Projekt dokumentáció és költségek aktualizálása, követése
  • Projektek szakmai kiértékelése
  • Részvétel műszaki egyeztetéseken, helyszíni bejárásokon

Elvárások

  • Biztonságtechnikai mérnök végzettség
  • Legalább 1-3 év biztonságtechnikai területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Kivitelezési területen munkatapasztalat, ajánlatkészítésben jártasság
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jogosítvány

Előnyök

  • AutoCAD tervezői szintű ismerete
  • Tűzjelző tervezői vizsga

Amit kínálunk

  • Tapasztalati szint alapján versenyképes bérezés
  • Komplex, változatos feladatok
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil munkahelyi háttér
  • Céges autó és mobiltelefon
  • Szakmai fejlődést biztosító feladatok, magas színvonalú projektek, modern munkaeszközök, lehetőség szakmai képzéseken való részvételre

Munkavégzés helye

  • Budapesten és országosan, budaörsi irodával

Fényképes szakmai önéletrajzát, fizetésigény megjelölésével várjuk.

(További információ az alábbi telefonszámokon: +3630 239 2391 és +3630 330 7018)

Budapest