BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖK (Magyarország)

Amennyiben szeretnéd a tudásodat az ország érdekeinek aktív védelmét szolgáló szervezetben kamatoztatni, és részese lenni egy titkos, és különleges munkát végző csapatnak, valamint nem bánod, ha ezt néha külföldi utakkal jár, akkor nálunk a helyed! Akár pályakezdőként is szívesen látunk!

BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Komplex biztonságtechnikai védelmi koncepciók (fizikai biztonság) kidolgozása, követelmények meghatározása.
  • Objektum- és információvédelmi rendszerek tervezése és telepítése hazai és külföldi objektumokban.
  • A mérnöki, tervező feladatok mellett részvétel a helyszíni telepítési feladatokban is.
  • Biztonságtechnikai rendszerek üzemeltetési, karbantartási, hibaelhárítási feladatainak ellátása.
  • Egyedi biztonságtechnikai megoldások fejlesztése, részvétel az elektronikai és mechanikai fejlesztési munkában.
  • Információvédelmi (minősített adat-védelmi) rendszerek tervezése, telepítése hazai és külföldi objektumokban.

Elvárások:

  • Biztonságtechnikai mérnöki vagy Villamosmérnöki vagy Mechatronikai mérnöki vagy Műszaki informatikus végzettség.
  • Biztonságtechnikai rendszerek (kamerarendszerek, behatolásjelzők, beléptetők, stb.) ismerete.
  • IP technológia ismerete.
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, kreativitás.
  • Önállóság, rugalmasság, alkalmazkodó képesség.
  • Legalább középfokú nyelvtudás egy világnyelvből (első sorban angol, német).

Előny:

  • Gyakorlat biztonságtechnikai rendszerek tervezésben, telepítésében.
  • Elektronikai áramkör fejlesztési ismeretek, gyakorlat.
  • Szoftverfejlesztési gyakorlat.

Munkavégzés helye:

Magyarország