Biztonságtechnikai projektvezető mérnök (Budapest)

Professzionális integrált biztonságtechnikai és vagyonvédelmi rendszerek tervezésével, telepítésével és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Biztonságtechnikai projektvezető mérnök

Elvárások:

  • 2-3 év biztonságtechnikai rendszer projektvezetői munkatapasztalat,
  • Érvényes vagyonvédelmi rendszert tervező-szerelő igazolvány,
  • Rendszertelepítésben szerzett biztonságtechnikai tapasztalat,
  • Jó szervező- és kommunikációs készség,
  • Komplex problémamegoldó készség,
  • Komplett műszaki kiviteli tervek elkészítésében szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány (10) vagy hajlandóság ennek megszerzésére fél éven belül,
  • IT ismeretek,
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret

Feladatok:

  • Ügyfelektől beérkező műszaki kérések teljes körű kezelése (tervezés, szervezés, kivitelezés),
  • Terepszemle, majd abból árajánlatok készítése,
  • Meglévő és leendő projektek kezelése,
  • Hibajavítások, karbantartások szervezése,
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,

, Megbízóról:,

Professzionális integrált biztonságtechnikai és vagyonvédelmi rendszerek tervezésével, telepítésével és karbantartásával foglalkozik több mint 30 éve., Cég értékajánlata, egy olyan megbízható munkahely, ahol a projektvezetők rálátást kapnak a teljes ügyfél-menedzsmentre, a folyamatok egészéért felelnek, és saját csapatukat irányítják a terepmunkálatok folyamán. Személyes támogatást nyújtanak az évtizedes tapasztalattal rendelkező vezetőink és kollégáink a munkakezdés után.

Amit kínálunk:

  • Stabil, fejlődést támogató munkahely, szakirányú tanfolyamok,
  • Jó hangulatú munkavégzés, modern iroda, baráti munkaviszonyok,
  • Elhivatott, segítőkész és tapasztalt kollégák,
  • Változatos munkakör: irodai tervezői munka, csapatban terep munka, esetenként külföldi munkavégzés,
  • A hatékony munka elvégzéséhez szükséges céges eszközök (telefon, IT eszközök, gépjármű),
  • Lehetőség a partnerek önálló kezelésére hosszú távon,
  • Versenyképes fizetés,
  • Rugalmas és segítőkész vezetői hozzáállás,
  • Döntéshozatal utáni azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest