Biztonságtechnikai szerelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A CASYSTEM FACILITY Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. több, mint 20 éve foglalkozik komplett gyengeáramú rendszerek kivitelezésével és rendszerek integrációjával. Stabil ügyfélkörrel, országos élelmiszer diszkontáruház-lánc biztonsági rendszereinek telepítését, fejlesztését és karbantartását, továbbá sportlétesítmények kamerás megfigyelő-, behatolásjelző-, és beléptetőrendszereinek telepítését, karbantartását végzi. Valamint közepes és nagy építőipari projektek komplett gyengeáramú rendszereinek (strukturált hálózat, riasztó-, tűzjelző-, beléptető, videokamerás megfigyelő-rendszer, hangosítás, audiovizuális technika) kivitelezésével foglalkozik. Folyamatosan bővülő projektmunkáink magas színvonalú ellátására biztonságtechnikai szerelő munkatársakat keresünk.

CASystem Facility Kft

keres munkatársat

Biztonságtechnikai szerelő

munkakörbe

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Beépített tűzjelző szerelő és karbantartó vizsga

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Elismerő, korrekt, támogató csapat
  • Stabil, innovatív vállalkozás,
  • Versenyképes bérezés.

Munkavégzés helye

Budapesten és országosan, budaörsi központtal.

Fényképes szakmai önéletrajzát, fizetésigény megjelölésével várjuk.

Budapest