Biztonságtechnikai Szervíztechnikus (Budapest)

Biztonságtechnikai Szervíztechnikus

Magyar tulajdonú, több éves szakmai tapasztalattal rendelkező, biztonságtechnikai, és gyengeáramú területen aktív budapesti céghez keresünk kollégát „Biztonságtechnikai Szervíztechnikus” beosztásba. A cég komplex megoldásokat nyújt biztonságtechnikai és komplex gyengeáramú rendszerek tervezésétől a kivitelezéséig és a rendszerek karbantartásig.

Főbb feladatok:

  • Elektronikus vagyonvédelmi-, beléptető-,, videotechnikai-, rendszerek telepítése, programozása, beüzemelése, karbantartása, üzemeltetése (országosan)
  • Hibajavítások elvégzése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Együttműködés a szakmai munkatársakkal
  • Rendszerismereteken alapuló önálló telepítési hibajavítási folyamatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektronikus vagyonvédelmi rendszerszerelői igazolvány
  • Elektronikus vagyonvédelmi- és egyéb gyengeáramú rendszerek telepítésben szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló és precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Biztonságtechnikai rendszerismeretek
  • Hálózati ismeretek (IP címek, hálózati eszközök);
  • PC és Windows haladó ismeretek (telepítés, hibakeresés, hibajavítás)
  • Problémamegoldó és együttműködő kommunikációs hozzáállás
  • Egyéni és csoportos munkavégzés
  • Gyors adaptáció, nyitottság, tanulási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Érvényes beépített tűzjelző rendszer telepítői, karbantartói vizsga
  • Villanyszerelő végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Tapasztalat biztonságtechnikai tervrajzok értelmezésében

Amit kínálunk:

  • Stabil alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, innovatív szemlélet
  • Munkavégzéshez szükséges gépjármű, informatikai és telekommunikációs eszközök, szerszámok biztosítása
Budapest