Biztonságtechnikai tervezőmérnök (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk közel 30 éve elkötelezetten képviseli az informatikai, bank, – és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait, a forgalmazáson át a rendszerintegráción és az üzemeltetésen keresztül a karbantartásig.
Keressük csapatuk új tagját Biztonságtechnikai tervezőmérnök pozícióba.

Biztonságtechnikai tervezőmérnök

Feladatok

  •     Partner cégünk által szállított vagyonvédelmi, illetve egyéb gyengeáramú rendszerek tervezése, a lebonyolításban résztvevő munkatársak szakmai irányítása
  •     Munkák, ügyféligények helyszíni felmérése
  •     Ajánlatok, AutoCAD rajzok, dokumentációk készítése

Elvárások

  •         Biztonságtechnikai mérnök vagy villamosmérnök végzettség
  •         AutoCAD ismeret, gyakorlat
  •         Feddhetetlen előélet, bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  •         Megérti és használni tudja a műszaki leírásokat, rajzokat
  •         Együttműködő, rugalmas, gyors és precíz
  •         Kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélorientált gondolkodásmód
  •         Minőségorientált, lendületes, kitartó
  •         Szeret és tud csapatban dolgozni
  •         B kategóriás jogosítvány
  •         MS Office alkalmazások készségszintű ismerete

Amit kínálunk

  •         Versenyképes kereseti lehetőség
  •         Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  •         Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalat szerzés különböző volumenű projektek kivitelezése során
  •         Szakirányú továbbképzéseken való részvétel lehetősége