Biztonságtechnikus (Kaposvár)

Cégünk biztonságtechnikai üzletága arra hivatott, hogy ügyfeleink minden biztonságtechnikai igényének magas színvonalon eleget tegyen.
Üzletágunk tevékenysége kiterjed biztonság-technikai és őrzéstechnikai rendszerek telepítésére, üzemeltetésére, a magán és vállalati felhasználásokon keresztül, a legegyszerűbb rendszerektől a komplexitást nyújtó védelmi rendszerekig minden területre.

Biztonságtechnikus

Feladatok

  • IP kamerarendszerek, beléptető rendszerek, riasztórendszerek, tűzjelző-rendszerek telepítésében, programozásában, javításában jártas, önállóan dolgozni tudó biztonságitechnikai szerelőt keresünk.
  • Amennyiben elhivatottságot, szakmai felkészültséget érez magában, akkor Önnek a csapatunkban a helye.

Elvárások

  • Kiemelkedő munkabírás
  • Legalább szakmai középfokú végzettség
  • Vagyonvédelmi riasztó-, analóg és IP kamerás rendszerek telepítésében, karbantartásában szerezett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Büntetlen előélet
  • Riasztórendszerek programozásának ismerete (DSC, Paradox)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Leendő kollégánktól céges kultúránk szellemében motivált, lendületes, pozitív hozzáállást, kreativitást, valamint folyamatosan mérhető eredményeket várunk.

Előnyök

  • Vagyonvédelmi rendszer szerelői igazolvány
  • Tűzvédelmi jelzőrendszer karbantartásához szükséges tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • Folyamatos tanulási és továbbképzési lehetőség, valamit kihívást jelentő feladatok
  • Karrier lehetőség
  • Megbízható, tisztességes bérezés

Munkavégzés helye

  • Kaposvár és vonzáskörzete, esetenként országos

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra fényképes, szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével.
Kaposvár