Biztosítási alkusz (Lakossági és KKV szektor) (Budapest)

Stabil, a piac egyik kiemelkedő résztvevője megbízásából keresünk egy BIZTOSÍTÁSI ALKUSZT lakossági és KKV ügyfelek biztosítása területre. A folyamatosan bővülő csapatba egy olyan tagot keresünk, aki szakmai kihívást keres, lakossági és KKV ügyfelek biztosítását kezelte eddig is és alkusz cégnél szerzett tapasztalatot.

Biztosítási alkusz (Lakossági és KKV szektor)

Feladatok

  • Lakossági Ügyfelek vagyon- és felelősségbiztosítási (elsősorban lakás- és gépjárműbiztosítás) szerződéseivel kapcsolatos alkuszi feladatok teljes körű ellátása
  • KKV szektorhoz tartozó Ügyfelek biztosítási szerződéseivel kapcsolatos alkuszi feladatok teljes körű ellátása
  • Biztosítási szaktanácsadás, biztosítási ajánlatok bekérése
  • Biztosítótársaságok versenyeztetése
  • Ajánlatok és termékek elemzése, javaslattétel az ügyfél számára
  • Az ügyfél és a biztosító között létrejövő biztosítási szerződés kialakítása
  • Ügyfelekkel, Biztosítókkal és a Cég Alkusz munkatársaival történő együttműködés

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség esetén elvégzett független biztosításközvetítői vizsga
  • Biztosítónál vagy Alkusznál, lakossági és KKV Ügyfelek területén szerzett, minimum 5 éves szakmai tapasztalat (elsősorban alkuszi területről keresünk Kollégát)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, önálló gondolkodás, munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Terhelhetőség, nagyfokú precizitás

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, kellemes munkakörnyezet
  • Összetartó csapat
  • Szakmailag kiemelkedő háttér, fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • 40 órás, kötetlen munkarend
  • Vonzó juttatási csomag
  • Home office biztosítása (COVID ideje után is)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest