Biztosítási alkusz (Nagyvállalati vagyonbiztosítás) (Budapest)

Stabil, a piac egyik kiemelkedő résztvevője megbízásából keresünk egy biztosítási alkuszt vagyon- és felelősségbiztosítás területre. A folyamatosan bővülő csapatba egy olyan tagot keresünk, aki szakmai kihívást keres, nagyvállalati partnereket kezelt eddig is és alkusz cégnél szerzett tapasztalatot.

Biztosítási alkusz (Nagyvállalati vagyonbiztosítás)

Feladatok

  • Teljeskörű biztosítási alkuszi tevékenység ellátása nagyvállalati ügyfeleknél
  • Az ügyfél biztosítási igényeinek és kockázati viszonyainak felmérése
  • Biztosítási szaktanácsadás, biztosítási ajánlatok bekérése
  • Biztosítótársaságok versenyeztetése
  • Ajánlatok és termékek elemzése, javaslattétel az ügyfél számára
  • Az ügyfél és a biztosító között létrejövő biztosítási szerződés kialakítása
  • Az ügyfél biztosítási portfóliójának folyamatos nyomon követése
  • Kár esetén szaktanácsadás
  • Kintlévőség kezelése, elszámolások és riportok készítése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség esetén elvégzett független biztosításközvetítői tanfolyam
  • Vagyon és felelősség biztosítás értékesítésében, kezelésében szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Nagyvállalati ügyfelek kezelésében való jártasság (Ipari, építőipari)
  • Építés-szerelés biztosítás területén szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatjátékosság
  • Határozott fellépés, önálló gondolkodás, munkavégzés
  • Előny a mérnöki végzettség és az angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, kellemes munkakörnyezet
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Szakmailag kiemelkedő háttér, fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • 40 órás, kötetlen munkarend
  • Vonzó juttatási csomag - alapbér, éves bónusz és cafeteria
  • Irodai és home office kombinációja (heti 2-3 nap iroda)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest