BIZTOSÍTÁSI TERÜLETI IGAZGATÓ (Budapest)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes biztosító partnerünk részére keresünk munkatársat

BIZTOSÍTÁSI FŐIGAZGATÓ

(16-1681)

pozícióba.

Feladatok

  • Potenciális jelöltek felkeresése,
  • Létszám- és toborzási terv elkészítése havi szinten,
  • Üzleti terv készítése a mentor csapat részére,
  • Biztosításközvetítők és mentorok képzésének koordinálása, szemináriumok, tréningek megszervezése,
  • A társaság által jóváhagyott üzleti tervek teljesítése (értékesítési- és toborzási tervek).

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Életbiztosítási területen szerzett tapasztalat előny,
  • Felsőfokú végzettség előny.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő jutalékrendszer,
  • Praxis garancia,
  • Országos szinten bárhonnan végezhető munka,
  • Előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye

Budapesti központtal, országosan

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a 16-1681-es referenciaszám feltüntetésével.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest