BIZTOSÍTÁSI TERÜLETI IGAZGATÓ (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

BIZTOSÍTÁSI TERÜLETI IGAZGATÓ

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes biztosító partnerünk részére keresünk munkatársat

BIZTOSÍTÁSI TERÜLETI IGAZGATÓ (16-1899) pozícióba.

Feladatok

  • Potenciális jelöltek felkeresése,
  • Létszám- és toborzási terv elkészítése havi szinten,
  • Üzleti terv készítése a mentor csapat részére,
  • Biztosításközvetítők és mentorok képzésének koordinálása, szemináriumok, tréningek megszervezése,
  • A társaság által jóváhagyott üzleti tervek teljesítése (értékesítési- és toborzási tervek).

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Életbiztosítási területen szerzett tapasztalat előny,
  • Felsőfokú végzettség előny.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő jutalékrendszer,
  • Praxis garancia,
  • Országos szinten bárhonnan végezhető munka,
  • Előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye

Országosan bárhonnan végezhető