Bolti adminisztrációs munkatárs, bolti eladó (Budapest)

Vásárlók udvarias, segítőkész kiszolgálása, bejövő, és kimenő számlák, bankkivonatok kezelése

Amit kínálunk

  • stabil, hosszú távú, teljes munkaidős munkaviszony, munkaszerződéssel
  • nagy múlttal rendelkező cégcsoport szakmai tudásháttérrel
  • szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • családias légkör

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel
  • Vásárlók udvarias, segítőkész kiszolgálása
  • Megrendelések készítése, leadása beszállítók felé
  • Bejövő, és kimenő számlák, bankkivonatok kezelése a pénzügyi program segítségével
  • A napi beérkező levelek, faxok, számlák kezelése, iktatása, továbbítása
  • Beérkező számlák, fizetési kötelezettségek rendszerezése a fizetési ütemezés előkészítése
  • Banki tranzakciók előkészítése, lebonyolítása
  • Személyes és telefonos folyamatos kapcsolattartás
  • Házi pénztár precíz kezelése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervezőképesség
  • Ápolt megjelenés

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontú munkaszemlélet
  • Angol vagy Német vagy Olasz nyelvtudás
  • Elkötelezettség a cég irányába, hosszú távú munkavégzési igény
  • Megbízhatóság

Munkavégzés helye

Budapest

Fényképes önéletrajzát várjuk.

Budapest