Bolti eladó (Magyarország)

Csomagolóanyagok (zacskók, papírtáskák) és egyéb nyomdai termékek gyártásával, forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Bolti eladó

Elvárások:

  • Fontos, hogy tudd használni a számítógépet és az alapvető programjait (word, excel) valamint legyen tapasztalatod a vevők kiszolgálásában.

Előnyt jelent:

  • Számlázóprogram ismerete, pénztárgép kezelése

Feladatok:

  • Az új kolléga feladatai közé tartozik a vevők kiszolgálása/tájékoztatása, számlázás (számlázó programban), pénztárgép kezelése, vevőmegrendelések összekészítése, postacsomagok összeállítása, polcok feltöltése áruval.
  • Jelenlegi kolléga mellé keresünk plusz egy főt.,

, Megbízról:,

Üzletünk több mint 30 éve foglalkozik csomagolóanyagok (zacskók, papírtáskák) és egyéb nyomdai termékek gyártásával, forgalmazásával.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Családias légkör,
  • Munkaidő 8.00-tól 16.30-ig,
  • Hosszú távú, biztos munkahely